0
prekių
Pirkti
Juodoji arbata Darjeeling CHONGTONG FTGFOP1 FF 2017

Chongtong arbatos sodas žaliuoja daugiau nei 1000 metrų aukštyje, Darjeeling srities šiaurėje: vietoje, kurioje auginama reta ir brangi, tik rankomis skinama arbata. Chongtong reiškia „vieta, kur geriama arbata“: vieną minutę čia pro retus debesis šviečia saulė, o kitą - arbatos krūmai jau skendi drėgname rūke. FF pavadinime reiškia first flush, arba pirmuosius švelnius pavasario lapelius. Tai pats pirmasis metų arbatos derlius, į kurį augalas sudeda godžiai po žiemos iš dirvos ir saulės sugertas medžiagas. Darjeeling FTGFOPI Chongtong arbata dvelkia lengva gėliška gaiva, o jos skonis skleidžiasi pieniškų saldainių ir lengvų pyragaičių natomis.

Nuo 5.85€ 195 €/kg 0.59 €

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Tai – „Šaltinių“ linijos arbata. Šias arbatas skiriame ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį. „Šaltinių“ arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę ir yra tradicinės savo regionui.

Tradiciškai darjeeling‘as vadinamas juodąja arbata, tačiau yra oksiduojamas trumpiau, todėl arbatžolėse gausu šviesių, žalsvų lapelių, o skonyje – šviežių, gėliškų natų. Nors vizualiai ir panašus į žaliąją arbatą, skoniu labai nuo jos skiriasi: švelnus, gaivus, įsimenamas, neturi „žolės skonio“ natų, neapkarsta. Giedrą rytą kitoje slėnio pusėje galima įžiūrėti Darjeeling miestą ir tolumoje kyšančias snieguotas viršukalnesDarjeeling‘o sodų arbata turi saugomą geografinę nuorodą: tik čia gaminama juodoji arbata, vienintelė tokia pasaulyje, gali vadintis Darjeeling‘u.

 

juodoji indiška arbata

Rekomenduojame arbatą Darjeeling CHONGTONG FTGFOP1 FF 2017 ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite arbatinį šaukštelį arbatos (~3 g.), užplikykite virintu, iki 95°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

TOP

Juodoji arbata GOLDEN NEEDLE

nuo 1.68€ 2.80€

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2017 UAB "Skonis ir kvapas"
ARBATOS GIDAS