0
prekių
Pirkti

Kaip pirkti?


Norėdami užsisakyti pasirinktą prekę, tai padarysite paspaudę mėlynos spalvos mygtuką "įdėti į krepšelį". Prieš tai galite pasirinkti norimą prekės variantą (svorį) ir jos kiekį


Išsirinkę norimas prekes, spauskite ant prekių krepšelio ir peržiūrėkite savo užsakymą. Norėdami eiti toliau, spauskite "pirkti"Sekančiame žingsnyje įveskite pirkėjo informaciją. *Jei perkate įmonės vardu, varnele pažymėkite "perku juridinio asmens vardu"


Pasirinkite jums patogiausią pristatymo būdą. Prekes pristatyti galime jūsų nurodytu adresu, į LP Express terminalą ar DPD siuntų tašką. Užsakymą patys galite atsiimti SKONIS IR KVAPAS parduotuvėje PC VCUP, Vilniuje.


Paskutiniame žingsnyje pasirinkite apmokėjimo būdą ir spauskite "apmokėti". *Grynaisiais ir kortele galite galite apmokėti tik atsiimdami prekes SKONIS IR KVAPAS parduotuvėje PC VCUP, Vilniuje.


Apmokėję savo užsakymą el. paštu gausite patvirtinimą bei nuorodą į užsakymo būseną. Visą užsakymų istoriją ir detalią informaciją galite matyti paspaudę savo paskyros nuorodą dešiniame ekrano kampe bei pasirinkę skiltį "peržiūrėti užsakymų istoriją".

Informacija telefonu darbo dienomis 8-17 val. 8 652 25555

Informacija el. paštu shop@skonis-kvapas.lt

Taip pat galite susisiekti žinute, paspaudę nuorodą pagalba gyvai

Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2017 UAB "Skonis ir kvapas"